Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie » Lista członków

Lista członków Stowarzyszenia Topory

Oddział Rawa Mazowiecka

  1. Aleksandra "Badi" Badowska (2009)
  2. Martyna "Bakusiowa" Bakalarska (2013)
  3. Piotr "Banan" Banasiński (2003)
  4. Sylwia "Bananka" Banaszkiewicz (2010)
  5. Marta "Marcia" Ciurko (2013)
  6. Marcelina "Sasha" Gendek (2018)
  7. Adam "Sadam" Gołka (2004)
  8. Renata "Etopka" Goździk (2015)
  9. Małgorzata "Gosza" Iwańska (2012)
  10. Monika "Mruczek" Iwańska (2015)
  11. Adam "Ahmed" Jabłoński (2013)
  12. Katarzyna "Kabira" Jabłońska (2014)
  13. Andrzej "Jankes" Jankowski (1997)
  14. Hubert "Jankoś" Jankowski (1997)
  15. Katarzyna "Bączek" Jastrzębska (2007)
  16. Anita "Nitka" Jędras (2012)
  17. Klaudia "Jeziora" Jeziorska (2018)
  18. Walentyna "Matylda" Juszczak (2014)
  19. Konrad "Rijel" Kacprzak (2004)
  20. Konrad "k8" Kaczmarek (1998)
  21. Dawid Kazimierczak(2019)
  22. Maciej "Reiver" Kłos (2016)
  23. Paweł "Kizior" Kocik (2015)
  24. Jakub "Dafi" Krawczyk (2005)
  25. Natalia Krzymińska (2019)
  26. Joanna "Aćka" Kruczyk (2008)
  27. Krzysztof "Kuki" Kuk (2015)
  28. Anna Leman(2018)
  29. Dagmara "Daga" Lisicka (2016)
  30. Sebastian "Trojden" Ludwicki (2005)
  31. Kamil "Obi" Michalski (2017)
  32. Patryk Noga (2018)
  33. Małgorzata "Gołąb" Nowak (2018)
  34. Mateusz "Maczeti" Ozimek (2006)
  35. Maciej "Hunter" Piech (2006)
  36. Nikodem "Nikoś" Piotrowski (2017)
  37. Artur "Thorsten" Polański(2018)
  38. Martyna "Czarna" Porczyk (2011)
  39. Jan "Trolu" Szymborski (2018)
  40. Daniel "Loniu" Szymczak (1993)
  41. Kamila "Kami" Tarczyńska (2015)
  42. Kamil "GerBer" Tęczyński(2006)
  43. Piotr "Tęcza" Tęczyński (2006)
  44. Jan "Dżuls" Walendzik (2015)
  45. Magdalena "Dziczek" Wieteska (2008)
  46. Paweł "Wiś" Witczak (2004)
  47. Piotr "Sąsiad" Witczak (2004)
  48. Patryk "Piecu" Wolski (2017)
  49. Aleksandra "Cienka" Włodarczyk (2014)

Kandydaci  

  • Wojciech Walendzik
  • Konrad "Plakat" Młodzik
  • Szymon "Szyszon" Sowik
  • Jacek "Jaca" Kałucki
  • Gabriel "Mufinka" Wołynko
  • Wiktoria "Wiki" Walczyńska
  • Cezary Wojda
  • Dawid Kunz

 

Oddział Tomaszów Mazowiecki

  1. Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk (2017) - prezes oddziału
  2. Krystian "Greku" Wawrzyńczyk (2018)
  3. Adrianna "Adi" Kicińska (2018)

Kandydaci

  • Kinga "Toto" Wawrzyńczyk

Oddział Łódź

  1. Marcin "Nemron" Łopusiewicz (2008) - prezes oddziału
  2. Alicja "Alutka" Kowalska (2016)
  3. Tomasz Grzyb (2018)

 

Oddział Opoczno

  1. Monika "Auraya" Czyżowicz (2016) - prezes oddziału
  2. Michał "Koniu" Kowalczyk (2018)
  3. Damian Kowalczyk (2018)
  4. Szymon "Sabo" Woźniak (2018)

Kandydaci

  • Kacper "Dork" Kowalczyk
  • Jakub "Piotruś" Pietrzyk

Oddział Warszawa

1.Judyta „Judka” Bulman(2018) – prezes oddziału

2.Michał „Kosmit” Kosmala(2018)

3.Michał "Owczar" Owczarek (2013)

4.Piotr „HotShot” Piech(2008)

Kandydaci

Tomasz "Gr0m" Paciorek


Członkowie Honorowi

  1. Urszula "Uleńka" Jankowska (2013)
  2. Mikołaj "Sunshine" Kowalski (2008)
  3. Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk (2008)
  4. Grzegorz "Farai" Mądrzycki (2009)
  5. Michał Mochocki
  6. Mateusz "Craven" Wielgosz (2008)
  7. Adam "Savarian" Wojdalski (2008)
  8. Tomasz "Smok" Wolski (2010) 
  9. Rafał "Kraszan" Kraska (1993)
  10. Ludmiła Ludwicka (2017)
  11. Piotr "Sekret" Sekrecki (2001)

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl