Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Poniedziałek, 19 Lutego 2018

Umiecie grać w szachy?  Już 4 marca od godziny 10:00 zapraszamy na I Zimowy Turniej Szachowy którego jesteśmy współorganizatorami razem z Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Rawie Mazowieckiej. 

Turniej szachowy zostanie przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund (10 minut na zawodnika) w dwóch kategoriach:
D-15 - dziewczęta i chłopcy do 15 lat
OPEN – wszyscy uczestnicy turnieju
W każdej kategorii prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna. 
O kolejności decyduje liczba zdobytych punktów oraz punktów 
pomocniczych. 
Warunku uczestnictwa: Udział w Turnieju jest BEZPŁATNY
- w turnieju mogą brać udział wszyscy miłośnicy gry w szachy
- zgłoszenia przyjmuje Grzegorz Przytuła tel. 509104673, Wioleta Łajszczak tel.783763350
- zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania uczestników: osobiście, telefonicznie lub 
e-mail szachyrawa18@wp.pl lub grzesiek_99@interia.pl 
Limit Uczestników wynosi 40 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Piątek, 16 Lutego 2018

14.00 -19.00 -Sesja ED 
Prowadzący: Hubert „Jankoś” Jankowski 
System: Earthdawn I edycja (krótki opis systemu znajdziecie pod tym linkiem) http://topory.org/pl,o-earthdawnie-about-earthdawn,311
Co może kryć się w starożytnym grobowcu potężnego maga? Czy uda Wam się wyjść z niego cało i zdobyć bezcenne księgi zaklęć? Czy takie miejsce mimo upływu wieków nadal jest strzeżone? Czy klątwa jest prawdziwa czy może to tylko mit, który miał odstraszyć potencjalnych rabusiów? ? Jeśli chcesz znać odpowiedź na te pytania ruszaj wraz z innymi adeptami na tą niebezpieczną wyprawę, której zakończenie może okazać się bardzo zaskakujące.

Poniedziałek, 12 Lutego 2018

Za nami siedemnaście dni wspaniałej zabawy z Wami w ramach akcji „Ferie z Toporami”. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze eventy, łącznie Klub Miłośników Gier i Fantastyki odwiedziły 422 osoby!!! Jesteśmy ogromnie wdzięczni Urzędowi Miasta za wsparcie imprezy i włączenie jej do programu Rawskiej Feriady. Bardzo pomogli nam też przyjaciele z Braci Herbowej Ziemi Rawskiej i Cechu Fantastyki „SkierCon”, którzy przeprowadzili wspaniałe dni tematyczne oraz Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, który udostępnił nam pomieszczenia na Rawski Dzień RPG.

Jeszcze raz dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne nasze eventy!!!

Sobota, 10 Lutego 2018

Na zakończenie Ferii z Toporami gościmy w naszym Klubie Brać Herbową  Ziemi Rawskiej, która zaprasza już jutro na prezentację wyposażenia i uzbrojenia, pokaz będzie trwał w godzinach 14:00-17:00.
Po zakończeniu pokazu w godzinach 17:00-20:00 odbędzie się nabór do Braci Herbowej, zachęcamy wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat.

Piątek, 9 Lutego 2018

Jutro już o 10:00 zapraszamy do Klubu Miłośników Gier i Fantastyki przy ulicy Zwolińskiego 1 na Topogranie. Jest to impreza skierowana głównie do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę, dużo uśmiechu i humoru oraz naukę w jednym.
Zapewniamy konkursy takie jak :
- Quiz z bajek
- Worek tajemnic
- konkurs plastyczny
- bieg kelnera
- gorące krzesła

Impreza dla dzieci do 13 roku życia.

Czwartek, 8 Lutego 2018

Już jutro zapraszamy do Klubu Miłośników Gier i Fantastyki na Dzień Mangi i Anime.

W programie między innymi konkursy:

"Napisz sobie mangę"
Konkurs indywidualny. Każdy z uczestników dostanie zestaw kadrów z mang, do którego będzie musiał dopisać własne teksty tworzące jedną, spójną historię.

"Tytani mangi i anime"
Konkurs indywidualny. Uczestnicy zmierzą się z pytaniami ogólnymi z mang i animek. Jeśli nie jest Ci obce Tsuchikage, wiesz kim jest Gamabunta i znasz zwycięzców Światowego Turnieju Sztuk Walki to konkurs właśnie dla Ciebie.

"Jaka to melodia"
Konkurs drużynowy. Trzyosobowe drużyny staną przed muzycznym wyzwaniem. W roli głównej openingi z najpopularniejszych serii anime.

Będziemy także składać origami, uczyć się podstaw japońskiego i zajadać smakołykami z wiedzą ;)

Zapraszamy już od 14:00

Środa, 7 Lutego 2018

Już jutro zapraszamy do naszego Klubu na Dzień RPG. Poprowadzone będą dwie sesje.
Jan "Dżuls" Walendzik
Tytuł: "Powiew grozy, ale z rubasznym uśmiechem w kąciku ust"
System: Storytelling, Zew Cthulhu, mechanika własna.
Anglia Rok około 1950 Małe miasteczko nad brzegiem morza. Mrok i zapach jodu unoszą się w powietrzu. A Wy tylko beztrosko poszukujecie znajomego waszego wykładowcy. Ach studenci... Czego się nie robi dla zdania roku, co? Ale w sumie pomoc starszemu panu przy organizacji wystawy w muzeum nie wydaje się być niczym problematycznym, a tym bardziej zahaczającym o niebezpieczeństwa i ryzyko utraty życia, a w najlepszym wypadku, zdrowego rozsądku. No chyba, że nie pomagasz bezpośrednio starszemu panu i nie bezpośrednio w muzeum, tylko wiele kilometrów dalej, w małym, brudnym portowym miasteczku, szukając jakiegoś Billa, który to podobno ma dla ciebie ważną paczkę do przekazania. Ale semestr sam się nie zaliczy, nieprawdaż?

Hubert „Jankoś” Jankowski
System: Earthdawn I edycja (krótki opis systemu znajdziecie pod tym linkiem) http://topory.org/pl,o-earthdawnie-about-earthdawn,311
Co może kryć się w starożytnym grobowcu potężnego maga? Czy uda Wam się wyjść z niego cało i zdobyć bezcenne księgi zaklęć? Czy takie miejsce mimo upływu wieków nadal jest strzeżone? Czy klątwa jest prawdziwa czy może to tylko mit, który miał odstraszyć potencjalnych rabusiów? ? Jeśli chcesz znać odpowiedź na te pytania ruszaj wraz z innymi adeptami na tą niebezpieczną wyprawę, której zakończenie może okazać się bardzo zaskakujące.

Strona 2 z 89 [1] [2] [3] [4] ... [44] [45] [46] ... [87] [88] [89]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl