Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Poniedziałek, 5 Lutego 2018

Serdecznie zapraszamy na Dzień dla fanów Harrego Pottera, który odbędzie się piątego lutego(poniedziałek) w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki przy ulicy Zwolińskiego 1. Start o godzinie 14.

Harmonogram:
14:00 - 15:00 - konkurs rysunkowy
14:00-16:00 - kalambury rysunkowe
16:00 - 17:00 - konkurs wiedzy dla młodszych (do 13 lat)
17:00 -18:00 - potterowe koło fortuny
17:00 - Szachy czarodziejów
18:00 - 20:00 konkurs wiedzy dla starszych (od 13 lat)

Niedziela, 4 Lutego 2018

Pierwsze miejsce w konkursie na najlepszego początkującego gracza "Srebrne Topory" otrzymał Bartosz Białecki
Drugie miejsce przypadło Szymonowi Woźniakowi
Trzecie otrzymała Dominika Lichańska
Dodatkowo wyróżnienie otrzymała Klaudia Jeziorska
Gratulujemy!
Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej za udostępnienie nam szkoły na ten event.

Piątek, 2 Lutego 2018

Serdecznie zapraszamy na Rawski Dzień RPG, który odbędzie się już jutro w Zespole Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej.

Przygotowaliśmy dla Was Sesję Pokazową oraz turniej "Srebrne Topory"!
(W turnieju do zgarnięcia nagrody! ;) )

15:00 - Sesja Pokazowa. Ta atrakcja ma na celu pokazanie Wam na czym polega nasze hobby. Nie będziecie musieli w niej brać udziału. Przyjdźcie, stańcie z boku i zobaczcie na żywo na czym to polega! ;)

17:00 - Turniej "Srebrne Topory".
5 sesji RPG u wspaniałych Mistrzów Gry.
Grasz od niedawna? Nigdy nie grałeś? Nie szkodzi! To turniej robiony z myślą o początkujących graczach. Przyjdź, zapisz się, zagraj! Oczywiście znajdzie się również miejsce dla doświadczonych graczy. Zapraszamy!

Można będzie wziąć udział w następujących sesjach:

 

 

Środa, 31 Stycznia 2018

Już w najbliższy czwartek zapraszamy do naszego Klubu na sesję RPG. Adam "Ahmed" Jabłoński przygotował dwie sesja RPG, którą z nich poprowadzi zadecydujecie sami w Klubie.
Oto zapowiedzi tych sesji:
1.Gotycki Horror
Koniec lipca 1849 r.
Ciepłe i słoneczne dni w wiktoriańskiej Anglii. Lekarz Steve O’Donnel, podróżnik Amelia Lloyd, inżynier Erik Ingebrigsen, lord Sir Vernon Lloyd, jezuita Tomas Cooper i pisarka Amanda Ossolińska dostają listowne zaproszenie od Alexandra von Tausen – barona, zamieszkałego w zamku Brennenburg w Prusach. Ludzie Ci, w ostatnich latach, byli zauważani na arenie międzynarodowej, ze względu na ich publikacje, głośne afery, lub ogromne kwoty przekazywane najważniejszym urzędom, głównie sądom, jako „darowizny”, w przypadku arystokracji.

Zaproszenie ma treść:

Szanowny/-a Panie/Pani!
Nazywam się baron Alexander von Tausen. Mam zaszczyt zaprosić Pana/Panią do mojej posiadłości. Chodzi oczywiście o zamek Brennenburg w Prusach. Ale do rzeczy: mam ciekawą propozycję do zaoferowania i rad bym był, gdybym mógł Pana/Panią ugościć w mych skromnych progach. Dużo o Panu/Pani ostatnio słyszałem, ponieważ... jest o Panu/Pani dosyć głośno. Nie jest to obraza z mojej strony, a wręcz przeciwnie – bardzo bym chciał zobaczyć osobę, o której wszyscy teraz wokół mówią i dodatkowo zaproponować jej bardzo ciekawe... zadanie. Oczekuję Pana/Pani w moim zamku 15 sierpnia bieżącego roku. Życzę udanej podróży i mniemam, że niedługo się zobaczymy.

Z wyrazami szacunku,
Baron Alexander von Tausen

2.D-day realistyczne sesja w klimacie drugiej wojny światowej.
Barka transportowa wzbijała się na falach, to znów z chwile kolejna większa fala zalewała pokład i żołnierzy się w niej znajdującej. Sternik widział, co stało się na plaży ze 116. saperów. Odbił gwałtownie w lewo, barką szarpnęło i już byli na innym kursie.

- Nic nie widzę! Mgła i fale! Nie widzę dokładnie miejsca zrzutu! Zawracam! - krzyczał Sternik.

Wtedy por. Steve Cole przecisnął się przez kilku chłopaków z końca barki, podszedł do sternika, przyłożył mu Colt'a 1911 do głowy:

- DO BRZEGU K***A!!! - ryknął mu w twarz.

Sternik chciał ocalić tych nieszczęśników, ale rozkaz, to jedno, a broń przy głowie, to silna motywacja. I porucznik i Sternik, wiedzieli co czeka ich za 3-4 minuty - walka o przetrwanie...

Wtorek, 30 Stycznia 2018

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na turnieje gier na konsolę PlayStation. W każdą środę ferii od godziny 14:00  będziecie mieć możliwość  rywalizacji, ale także dobrej zabawy. W planie mamy takie gry jak Tekken, Wormsy i wiele innych. Dla zwycięzców przeznaczone są wartościowe nagrody. Przekonajcie się sami. Serdecznie zapraszamy!

Poniedziałek, 29 Stycznia 2018

W każdy wtorek ferii, o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich na kilka godzin zabawy przy Brydżu, będzie można nauczyć się grać w tą jakże ciekawą grę karcianą, Ci bardziej zaawansowani też znajdą coś dla siebie.

Środa, 24 Stycznia 2018

Serdecznie zapraszamy na Dzień dla fanów Wiedźmina, który odbywa się w ramach akcji "Ferie z Toporami".

14.00-15.00
-Konkurs wiedźmińskich figurek z plasteliny
-taboo wiedźmińskie
15.00-16.00
Po "PŁOTKAch" do celu, czyli wiedźmińska literówka
16.00-17.00
Wiedzówka z gier komputerowych wiedźmina
17.00-19.00
Kalambury rysunkowe
19.00-20.00
Wiedzówka z książek o wiedźminie

Strona 3 z 89 [1] [2] [3] [4] [5] ... [45] [46] [47] ... [87] [88] [89]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl