Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Niedziela, 3 Marca 2013

Żar płomieni, latające maczugi, śmigające hula-hop - to wszystko (i jeszcze więcej) zapewni Wam Blok Kuglarski na Grojkonie 2013.

W tym roku organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji! Od warsztatów dla całkowicie początkujących przez strefę dla żonglerów i ekwilibrystów aż do widowiskowych konkurów ognistego tańca dla bardziej zaawansowanych.

Relacja z Gramy!!! na portalu erawa
Niedziela, 3 Marca 2013

Filmowa relacja z Gramy!!! już na portalu erawa.

Zapowiedź Gramy!!! na antenie Radia Victoria
Piątek, 1 Marca 2013

Zapraszamy do wysłuchania na antenie Radia Victoria zapowiedzi Gramy!!! oraz przedstawienia planów Stowarzyszenia "Topory" na najbliższy rok.

Zapowiedź Gramy!!! na portalu erawa
Środa, 27 Lutego 2013

Zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi Gramy!!! na portalu erawa ,który jest patronem medialnym naszej imprezy.

Środa, 27 Lutego 2013

Kino "Roma" zaprasza na filmy "Niemożliwe" termin projekcji: 1-7 marca 2013
oraz "Tajemnica Westerplatte" termin projekcji: 16-28 marca 2013. Szczegóły odnośnie godzin seansów znajdziecie pod tym adresem.

Wtorek, 26 Lutego 2013

Organizatorzy Grojkonu zapraszają do zgłaszania punktów programu.

Zniżki i chwała dla Twórców Programu! Wyślijcie nam swój szalony pomysł lub podzielcie się pasją. Prelekcje, konkursy, warsztaty, LARPy, sesje - cokolwiek czym możecie się podzielić!
Zgłaszać punkty programu możecie za pośrednictwem tego formularza.

Opisy punktów programu na Gramy!!!
Wtorek, 26 Lutego 2013

Przedstawiamy szczegółowy opis punktów programu na Gramy!!!

1.Sesje gier fabularnych

Jeśli nie wiecie czym są gry fabularne zapraszamy najpierw do przeczytania, krótkiego tekstu na naszej stronie.

Proponujemy Wam możliwość zagrania w dwa scenariusze przygotowane specjalnie dla osób, które o RPG nie wiedzą nic lub prawie nic.

a)Pierwsza sesja przeznaczona jest dla tych, którzy lubią klimaty w stylu Władcy Pierścieni, Wiedźmina czyli ogólnie pojętą fantastykę. Prowadzi Piotr „Sekret” Sekrecki

b)Druga z proponowanych sesji to klasyczny thriller, którego akcja dzieje się w latach 60-tych ubiegłego wieku w Texasie. Prowadzi Hubert „Jankoś” Jankowski

 

2.Pokazy flairu organizowane przez firmę Drink Bar podczas, którego będzie można się nauczyć podstaw tej trudnej sztuki.

 

3.Profesjonalne sesje fotograficzne prowadzone przez Dariusza Ludwickiego z wykorzystaniem rekwizytów przygotowanych przez Michała Bzinkiewicza.

 

4.Na konkurs „Jaka to melodia” zapraszamy 2-3 osobowe drużyny. Podczas trzech rund konkursu uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z takich gatunków muzycznych jak: Hip-Hop,Reggae/Ragga,Pop,Rock i Disco-Polo. Prowadzącymi będą Paweł „Wiś” Witczak i Małgorzta „Gosza” Stępniewska

 

5.W kalamburach tabloidowych zmierzycie się z hasłami, które wybraliśmy spośród najgłupszych tytułów z Faktu, Super Expresu czy „najciekawszych” wypowiedzi z „Rozmów w toku czy „Trudnych spraw”. Prowadząca Anita „Nitka” Jędras.

Strona 50 z 97 [1] [2] [3] ... [24] [25] [26] ... [48] [49] [50] [51] [52] ... [72] [73] [74] ... [95] [96] [97]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl