Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Wtorek, 19 Lipca 2011

Ostateczna wersja programu do obejrzenia oczywiście w dziale program.

Poniedziałek, 18 Lipca 2011

Obóz banitów przygotował dla uczestników Toporiady tak liczne atrakcje ,że postanowiliśmy umieścić je w programie jako wyodrębnioną ścieżkę programową. Szczegóły w dziale obozy.

Piątek, 15 Lipca 2011

Każdy uczestnik Toporiady który w tym roku będzie robił zdjęcia aparatem fotograficznym w trakcie trwania konwentu, może wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie z Toporiady 2011. Wystarczy jedynie wysłać zdjęcia, maksymalnie trzy, minimalnie jedno, na adres konkurs.fotograficzny@topory.org w postaci JPG lub PDF i podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko i adres). Zdjęcia należy wysłać do 11 sierpnia. Po zapoznaniu się z materiałami Komisja Konkursu ogłosi wyniki 14 sierpnia na stronie www.topory.org, czyli dwa tygodnie po Toporiadzie. Nagroda przyznana zostanie za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, i następnie wysłana pocztą na podany adres. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie, tematyka zdjęcia jest dowolna, a same fotografie powinny być zrobione na terenie lub w pobliżu miejsca trwania konwentu. Wszystkie zdjęcia zostaną również udostępnione na stronie po ogłoszeniu wyników.

Jakub "Dafi" Krawczyk

Piątek, 15 Lipca 2011

Do tegorocznych Obozów tematycznych dołącza przygotowany przez Armię Goblinów obóz kapłanów.

Więcej w dziale Obozy.

Piątek, 15 Lipca 2011

W dziale program zamieściliśmy już pełną siatkę programową.Nie uwzględnia ona tylko niektórych atrakcji przygotowywanychprzez obozy tematyczane.

Czwartek, 14 Lipca 2011

Decyzją Zarządu RSMGFiF "Topory" w poczet członków Stowarzyszenia została przyjęta Martyna "Czarna" Porczyk.

Czwartek, 14 Lipca 2011

Ze względu na wcześniejsze problemy techniczne postanowiliśmy przedłużyć ternmin zgłaszania się i dokonywania wpłat za akredytację na Toporiadę do 18 lipca(poniedziałek). Przypominamy ,że aby wziąść udział w naszym konwencie trzeba wysłać zgłoszenie za pomocą tego formularza: http://www.topory.org/pl,wstep-na-toporiade,132 i po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia dokonać opłaty akredytacyjnej. Każdemu uczestnikowi wyślemy na podany w zgłoszeniu adres pisemne zaproszenie na konwent.

Strona 85 z 102 [1] [2] [3] ... [42] [43] [44] ... [83] [84] [85] [86] [87] ... [92] [93] [94] ... [100] [101] [102]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl