Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Sobota, 31 Lipca 2010

Wszystkich chętnych do noclegu w domku na Toporiadzie prosimy o pisanie na maila slimak@topory.org. Koszt wynajmu łóżka na jedną noc wynosi w tym roku 25zł. Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o jak najszybsze zgłoszenia.

Będziemy starali się uwzględnić życzenia poszczególnych ekip związane ze wspólnym noclegiem, ale ze względu na bardzo różną wielkość pokojów i domków nie gwarantujemy, że to się uda.

Środa, 28 Lipca 2010

Przypominamy, że 30 lipca (piątek) mija termin zgłaszania swojej obecności na Toporiadzie oraz wnoszenia opłaty akredytacyjnej. Osobom, które spełnią obydwa warunki prześlemy w pierwszych dniach sierpnia zaproszenia uprawniające do wstępu na konwent.

Wtorek, 27 Lipca 2010

W dziale program znajdziecie ostateczną wersję programu Toporiady 2010. Znajdziecie tu cztery równoległe ścieżki programowe: prelekcje, konkursy, punkty obozowe-pokazy i inne. Jak się jednak przekonacie nie traktowaliśmy tych podziałów zbyt sztywno. Oprócz ścieżek programowych, jak co roku mamy dla Was mnóstwo sesji prowadzonych przez znakomitych MG: autorów systemów, zwycięzców Pucharu Mistrza Mistrzów czy "Złotych Toporów". Ponadto atrakcje przygotowane przez obozy tematyczne, Games Room i oczywiście koncerty: utworów Jacka Kaczmarskiego i piosenki żeglarskiej.

Wtorek, 27 Lipca 2010

Tegoroczną Toporiadę ubarwią liczne obozy tematyczne. Zaczęło się dwa lata temu od Orków, rok później dołączył obóz post-apokaliptyczny, teraz mamy aż siedem obozów. Obok wspomnianych wcześniej Elfi, Piracki, Braci Herbowej Ziemi Rawskiej, Cthulhu i Goblinów. Warto zapoznać się z ich zapowiedziami, a przede wszystkim atrakcjami jakie przygotowały ponieważ niektóre z nich nie mogły być uwzględnione w siatce programowej.

Wtorek, 27 Lipca 2010

Zapraszamy do zapoznania się z biogramami gości Toporiady 2010 w dziale goście. W tym roku są to: Jacek Komuda, Michał Mochocki, Marcin Baryłka, Tomasz Wolski i Artur Machlowski.

Wtorek, 20 Lipca 2010

I edycja Siekieriady za nami!!! Było przezacnie i bardzo, ale to bardzo Toporowo. Siekieriada to mini-konwent, przeznaczony dla Toporów i naszych zaprzyjaźnionych ekip. Zapraszamy do przeczytania, krótkiej relacji z tego wydarzenia autorstwa Jankosia.

Czwartek, 15 Lipca 2010

Programu Toporiady, a właściwie jego wstępną wersje możecie znaleźć w dziale Program. Jest to lista zgłoszonych i zaakceptowanych przez organizatorów punktów programu. Ta lista z pewnością będzie o wiele dłuższa!!!

Strona 90 z 97 [1] [2] [3] ... [44] [45] [46] ... [88] [89] [90] [91] [92] ... [95] [96] [97]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl