Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Dzień RPG w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki
Środa, 7 Lutego 2018

Już jutro zapraszamy do naszego Klubu na Dzień RPG. Poprowadzone będą dwie sesje.
Jan "Dżuls" Walendzik
Tytuł: "Powiew grozy, ale z rubasznym uśmiechem w kąciku ust"
System: Storytelling, Zew Cthulhu, mechanika własna.
Anglia Rok około 1950 Małe miasteczko nad brzegiem morza. Mrok i zapach jodu unoszą się w powietrzu. A Wy tylko beztrosko poszukujecie znajomego waszego wykładowcy. Ach studenci... Czego się nie robi dla zdania roku, co? Ale w sumie pomoc starszemu panu przy organizacji wystawy w muzeum nie wydaje się być niczym problematycznym, a tym bardziej zahaczającym o niebezpieczeństwa i ryzyko utraty życia, a w najlepszym wypadku, zdrowego rozsądku. No chyba, że nie pomagasz bezpośrednio starszemu panu i nie bezpośrednio w muzeum, tylko wiele kilometrów dalej, w małym, brudnym portowym miasteczku, szukając jakiegoś Billa, który to podobno ma dla ciebie ważną paczkę do przekazania. Ale semestr sam się nie zaliczy, nieprawdaż?

Hubert „Jankoś” Jankowski
System: Earthdawn I edycja (krótki opis systemu znajdziecie pod tym linkiem) http://topory.org/pl,o-earthdawnie-about-earthdawn,311
Co może kryć się w starożytnym grobowcu potężnego maga? Czy uda Wam się wyjść z niego cało i zdobyć bezcenne księgi zaklęć? Czy takie miejsce mimo upływu wieków nadal jest strzeżone? Czy klątwa jest prawdziwa czy może to tylko mit, który miał odstraszyć potencjalnych rabusiów? ? Jeśli chcesz znać odpowiedź na te pytania ruszaj wraz z innymi adeptami na tą niebezpieczną wyprawę, której zakończenie może okazać się bardzo zaskakujące.

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl