62
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Podziękowania dla Stowarzyszenia
Wtorek, 29 Marca 2011

W podziękowaniu za niezwykle aktywny udział naszego Stowarzyszenia w akcji Rawa w Monopoly otrzymaliśmy z Urzędu Miasta pisemne podziękowanie, które można zobaczyć tutaj.

Rawa w Monopoly - podsumowanie
Piątek, 25 Marca 2011

W głosowaniu na Dziką Kartę w Monopoly zajęliśmy szóste miejsce, na ponad dwa tysiące ubiegających się o dwa zwycięskie miejsca miast. Mimo, że nie udało nam się zająć miejsca premiowanego umieszczeniem na ogólnopolskiej planszy Monopoly akcję Rawa w Monopoly można uznać za sukces.

Konkurs na rawskiego Super Gracza rozstrzygnięty!
Czwartek, 24 Marca 2011

Rawskim Super Graczem czyli osobą, która oddała największą liczbę głosów na Rawę w głosowaniu na www.monopoly.pl, została Agnieszka Prokopczyk, która oddała 58 głosów. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Konkurs na "Super Gracza" w Monopoly!
Wtorek, 8 Marca 2011

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" ogłasza konkurs na "Super Gracza" w Monopoly! Zwycięzcą zostanie osoba, która odda najwięcej głosów na Rawe w głosowaniu na stronie www.monopoly.pl. Screeny potwierdzające ilość oddanych głosów prosimy przesyłać na adres m.piech@piechdesign.pl najpóźniej do 21 marca do godziny 12. Patronem konkursu i fundatorem nagrody jest burmistrz miasta Rawa Mazowiecka Pan Eugeniusz Góraj. Wszelkie pytania prosimy przesyłać na w/w adres e-mail.

Rawa Mazowiecka w Monopoly
Piątek, 25 Lutego 2011

Rawa ma szanszę znaleźć się na planszy w grze Monopoly. Internauci mogą dokonywać głosowania na swoje miasta na stronie www.monopoly.pl. Głosowanie trwa do 20 marca 2011.

  1. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy wejść na stronę Monopoly.
  2. Zarejestrować się lub zalogować za pomocą konta z facebooka.
  3. Wybrać "dziką kartę" i wyszukać na liście Rawę
  4. Oddawać swój głos codziennie.

W ramach promocji powstała społecznościowa akcja na facebooku pod adresem http://facebook.com/rawawmonopoly

Czwartek, 17 Lutego 2011

Informujemy ,że z funkcji członka zarządu Stowarzyszenia zrezygnował Konrad Kaczmarek. W jego miejsce Zarząd powołał Macieja Winnickiego.

Wtorek, 8 Lutego 2011

Znajdziecie tam dwa materiały dotyczące naszej nowej siedziby czyli tzw. Bunkra. Jeden z nich ukazał się w Głosie Rawy i Okolic, drugi w Radiu Victoria.

Strona 91 z 103 [1] [2] [3] ... [45] [46] [47] ... [89] [90] [91] [92] [93] ... [96] [97] [98] ... [101] [102] [103]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl